Akcesoria do Playstation


Akcesoria do Playstation

Chcesz łatwo i szybko ładować pady do Playstation? A może zależy Ci na wzbogaceniu ich o wygodną klawiaturę? Zobacz, jakie akcesoria do Playstation znajdziesz w sklepie internetowym Frahs.

Akcesoria do Playstation 4

Jeśli szukasz dodatkowego wyposażenia do swojej niezawodnej PS4, jesteś w dobrym miejscu. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria, które sprawią, że korzystanie z konsoli będzie jeszcze przyjemniejsze niż do tej pory.

Zależy Ci na tym, by pady do Playstation zawsze były gotowe do działania? Zaopatrz się w wygodną stację ładującą do kontrolerów. Wskaźnik pokaże Ci aktualny poziom naładowania – dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, na ile rozgrywek wystarczy!

A może chcesz zamienić swój smartfon w konsolę i to na nim grać w ulubione mobilne gry? Uchwyt na telefon do pada Playstation, kompatybilny z każdym smartfonem, pozwala Ci połączyć smartfon i korzystać w mobilnych grach z funkcjonalności pada. Clip do pada może także pełnić funkcję podstawki pod telefon.

W tej kategorii znajdziesz też stacje ładujące ze stojakiem na kontrolery lub gry. Możesz więc jednocześnie wygodnie przechowywać płyty z grami lub akcesoria do Playstation, a przy okazji ładować pady.

Jeśli natomiast chcesz zabrać swoją ulubioną PS4 na spotkanie u przyjaciół, przyda Ci się wygodna ochronna torba na konsolę oraz akcesoria do Playstation. Możesz wybierać także spośród licznych akcesoriów, takich jak stacje ładujące do kontrolerów czy wentylatory chłodzące do konsoli i kontrolerów. Znajdziesz również superwygodną klawiaturę bezprzewodową Bluetooth do pada PS4, dzięki której korzystanie z czatu w grach stanie się niezwykle komfortowe.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.