Akcesoria samochodowe


Akcesoria samochodowe

Szukasz czegoś, co ułatwi Ci jazdę? Sprawdź akcesoria samochodowe w naszym sklepie internetowym!

W naszym sklepie znajdziesz takie akcesoria samochodowe jak:

Transmitery FM – urządzenie służące do rozszerzenia możliwości radia o odtwarzanie plików z przenośnych nośników danych. Dzięki temu możesz podłączyć swojego pendrive’a, wypełnionego muzyką, do transmitera FM, a następnie odtworzyć ulubione piosenki lub audiobooki.

Kamery samochodowe – tego rodzaju akcesoria samochodowe służą do monitorowania ruchu, który znajduje się przed samochodem. Sprawiają one, że w przypadku bycia świadkiem zdarzenia lub wypadku samochodowego, materiał, który nagrasz będziesz stanowić ważny dowód w sprawie i rozwieje wszelkie wątpliwości. 

Czujnik cofania/parkowania – sprzęt, który ułatwi Ci manewry cofania oraz parkowania z pomocą specjalnych czujników. Kiedy zaczniesz zbliżać się do przeszkody, otrzymasz sygnał dźwiękowy, który będzie słyszalny coraz intensywniej w miarę zmniejszenia dystansu ze ścianą, krawężnikiem, słupem czy nawet osobą. 

Ładowarka samochodowa do telefonu – dużo podróżujesz i Twój smartfon często się wyładowuje w trakcie wyjazdów? Dzięki ładowarce samochodowej do telefonu nie będziesz się już martwić o stan baterii w swoim telefonie, kiedy jesteś za kierownicą.  

Zestaw głośnomówiący do samochodu – jeżeli Twoje radio nie obsługuje protokołu Bluetooth, tego typu akcesoria samochodowe są szczególnie praktycznie. Sprawdzą się w przypadku, gdy często jesteś w podróży i musisz w trakcie niej odbywać rozmowy telefoniczne. 

Uchwyt samochodowy do telefonu – często podczas podróży korzystasz z nawigacji GPS? Miej ją zawsze w zasięgu wzroku! Takie akcesoria samochodowe jak uchwyt sprawią, że będziesz widzieć, co pokazuje swój smartfon, jednocześnie nie tracąc koncentracji na drodze! 

Akcesoria samochodowe na prezent

Szukasz pomysłu na podarunek dla bliskiego, który jest kierowcą? Akcesoria samochodowe na prezent to świetny pomysł, który przyda się każdej osobie, dla której auto jest pasją czy wręcz drugim domem. Nie dość, że to bardzo dobry upominek, to jeszcze niesamowicie praktyczny. Pomyśl, jak bardzo możesz ułatwić podróż samochodem bliskiej osobie. Jeżeli więc nie wiesz, co kupić, akcesoria samochodowe na prezent będą doskonałym wyborem!  

Zastanawiasz się, jakie akcesoria samochodowe na prezent będą najlepszym wyborem? Sprawdź szeroką ofertę naszego sklepu internetowego, a na pewno znajdziesz coś dla bliskiej osoby! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.