• Nowy
Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 +...
Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 +...
Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 +...
Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 +...
Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 +...

Mata edukacyjna dla dzieci 3w1 + Pianinko Zabawka

250,00 zł
Brutto

Niezwykła mata edukacyjna wspomaga prawidłowy rozwój dziecka. Zachęca bobasa do rozciągania się oraz kopania, dzięki czemu maluch ćwiczy swoją koordynacje ruchową.

Mata świetnie sprawdzi się w początkowych etapach rozwoju dziecka. Znajdujące się w zestawie kolorowe, plastikowe zabawki w pięknych kolorach stymulują każdego malucha do zabawy, a dodatkowo będą pobudzać zmysły i wspomagać rozwój motoryczny każdego maluszka.

Dodatkowym elementem jest pianinko, które z łatwością można odczepić i będzie stanowiło oddzielną zabawkę. Cała konstrukcja jest niezwykle lekka i kompaktowa, dzięki czemu z łatwością można ją rozłożyć i złożyć w dowolnym miejscu. Całość wieńczy miękki i wygodny materac na którym maluch będzie czuł się komfortowo.

Pianinko jest świetną zabawką edukacyjną wpływającą na rozwój układu ruchowego, słuchowego, wzrokowego. Posiada ono aż trzy tryby grania : dzwięki gamy, melodia wybijana naciskaniem klawiszy, 5 melodyjek i 5 kołysanek. Dodatkowym atutem są podświetlane klawisze,które współgrają z muzyką. Istnieje możliwość regulacji głośności dźwięków.

Do maty dołączone są również zabawki z które możemy przyczepić do pałąków dołączonych do maty, kształtami dopełniają oceanicznego motywu maty.

Zabawki w jasnych kolorach wzbudzają zainteresowanie dzieci, zachęcają do zabawy, dzięki czemu rozwijają swoje zdolności widzenia. Grzechotki skupiają na sobie również uwagę słuchową maluszka, dzięki czemu może on ćwiczyć reakcję na odgłosy - wpływa to na prawidłowy rozwój zmysłu słuchu. Dzięki różnym kształtom bobas ćwiczy chwyt oraz koordynację ręka-oko.

3 różne sposoby zabawy:

1. Leżąc na pleckach bawiąc się zawieszonymi zabawkami

2. Leżąc na brzuszku i ćwicząc mięśnie

3. Bawić się na siedząco i grając na pianinku

Podaruj swemu dziecku wiele radości, jednocześnie wpływając pozytywnie na jego rozwój.

999 Przedmioty
Brak opinii
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.