Drony


Drony z kamerą

Kiedy kilka lat temu na rynku zaczęły pojawiać się drony z kamerą, błyskawicznie zyskały popularność, która wciąż nie znika. Szukasz takiego urządzenia dla siebie? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego! 

Jeśli drony z kamerą to narzędzia, z których chcesz korzystać w swojej pracy (na przykład jako kamerzysta lub fotograf), warto zwrócić uwagę na kilka aspektów takich jak:

  • Jakość obrazu – najczęściej w urządzeniach montowane są kamery 4K, ale możesz trafić również na tańsze modele, w których rozdzielczość wynosi 1080p (Full HD)
  • Ilość klatek – albo inaczej: liczba klatek na sekundę. Drony dla początkujących w dużej mierze będą mieć 30 klatek na sekundę: to liczba klatek znana powszechna chociażby w dziełach filmowych. Jeśli chodzi o drony z kamerą dla potrzeb profesjonalistów bardziej adekwatne będzie 50 lub 60 klatek na sekundę.  
  • Możliwość obsługi formatów RAW/DNG – to przyda się dla osób, które po zdjęciach robionych dronem błyskawicznie siadają Photoshopa w celu wyciągnięcia z fotografii wszystkiego, czego się da. Formaty te umożliwiają najszerszą możliwość edycji.  

Stabilność urządzenia – drony dla początkujących oraz dla zaawansowanych bardzo różnią się w tym aspekcie z uwagi na większe możliwości techniczne tych drugich. Dzięki czujnikom część modeli urządzeń potrafi stabilizować swój lot nawet w momencie, gdy poddane są podmuchom wiatru. Drony z kamerą, które posiadają takie możliwości, są jednak urządzeniami o wyższej wartości.

Drony dla początkujących

Czym się kierować, kiedy wybierasz drony dla początkujących? Na pewno powinieneś zastanowić się, do czego Twój dron będzie służyć. Jeżeli to dla Ciebie po prostu hobby i chcesz polatać sobie nad swoim domem, możesz pójść na pewne ustępstwa. Na przykład pod kątem stabilności czy klatkarzu. 

Wybierając drony dla początkujących, musisz za to pamiętać o pewnych aspektach, które pomogą Ci w nauce latania. Oczywiście dobrze, gdyby był prosty w obsłudze. Ponadto, taki sprzęt musi być wytrzymały, a jednocześnie lekki, dzięki czemu będzie przyjemny w sterowaniu i wybaczy nieprzewidziane zdarzenia.  

Dron z kamerą to coś, czego szukasz? A może interesują Cię drony dla początkujących? Sprawdź koniecznie ofertę naszego sklepu internetowego!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.