Ekrany do telefonów


Ekrany LCD do telefonów

Jak niewiele trzeba, by rozbić wyświetlacz w smartfonie? Wie tylko ten, komu się to przydarzyło. Pośpiech, śliskie dłonie czy zwykłe potknięcie potrafią sprawić, że na przednim panelu zobaczysz nieestetyczną „pajęczynkę”. W takiej sytuacji smartfon zwykle traci całą swoją użyteczność – w końcu obsługujesz go dotykowo, właśnie za pomocą ekranu. Na pomoc ruszają wymienne ekrany LCD do smartfonów. Zobacz, jakie modele mamy dostępne w ofercie.

Ekrany do smartphone

Twój ekran do smartfona czeka na Ciebie w naszym sklepie internetowym. Przy jego wyborze pamiętaj, aby zwrócić uwagę na markę, model oraz przekątną. Istotny jest również kolor ramki, w której się znajduje – dostosuj go do koloru swojego smartfona. Zwróć uwagę na rozdzielczość – ten parametr powie Ci, jakiej jakości obrazu możesz oczekiwać. Wymianę ekranu w smartfonie możesz przeprowadzić samodzielnie, ponieważ w zestawie z wyświetlaczem znajdziesz pełen zestaw narzędzi do montażu.

Ekrany LCD do telefonów

Fabrycznie nowy wyświetlacz LCD do telefonu to także ciekawy sposób na „stuningowanie” urządzenia. Możesz też w ten sposób wymienić nieco już zniszczony, porysowany ekran. W końcu to ten element smartfona, który rzuca się w oczy już na starcie – trudno, żeby było inaczej, skoro stanowi prawie całą powierzchnię przedniego panelu.

Ekrany do iPhone

Szukasz odpowiedniego wyświetlacza do swojego iPhone’a? Zobacz alternatywne ekrany do iPhone w naszym sklepie internetowym. Wśród nich ekrany do różnych modeli i generacji iPhone’ów, z pełnym zestawem narzędzi do wymiany, dzięki czemu z łatwością wymienisz wyświetlacz nawet w domu. Doskonała matryca, wysoka rozdzielczość i perfekcyjne odwzorowanie barw – tego możesz oczekiwać po naszych ekranach LCD do telefonów. Do tego sprawne działanie i błyskawiczna reakcja na dotknięcie. Wysoka trwałość akcesorium pozwoli Ci cieszyć się Twoim iPhone’em po wymianie ekranu przez długie lata!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.