Głośniki Bluetooth


Głośniki Bluetooth

Muzyka, która towarzyszy Ci w domu, ogrodzie i nad wodą – brzmi dobrze, prawda? Zrelaksuj się przy ulubionych playlistach, gdzie tylko zechcesz. I to nawet bez dostępu do prądu! Umożliwi Ci to wygodny głośnik Bluetooth. Zobacz, jak wybrać odpowiedni głośnik bezprzewodowy na wyjazdy i pod namiot!

Głośniki Bluetooth

Głośniki przenośne powstały z potrzeby zabrania ze sobą ulubionej muzyki tam, gdzie nie dociera prąd. Oczywiście, tę funkcję mógłby z powodzeniem spełnić smartfon – ale niewiele modeli na rynku może zaoferować naprawdę dobrą jakość dźwięku. Głośnik bezprzewodowy to akcesorium przeznaczone wyłącznie do zastosowań muzycznych, wyposażone w odpowiednie przetworniki i komponenty. Taki gadżet przerośnie w tej kwestii każdy telefon. Głośnik możesz sparować ze swoim smartfonem za pomocą Bluetooth. Niektóre modele umożliwiają także skorzystanie z przewodu audio lub podłączenie zewnętrznego nośnika: np. karty pamięci czy pendrive’a.

Najlepsze głośniki Bluetooth - jaki głośnik Bluetooth wybrać?

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego wielkość. Na rynku są dostępne zarówno modele kompaktowe, mniejsze od smartfona, mieszczące się w kieszeni, jak i potężne przenośne kolumny, zdolne zastąpić dobre nagłośnienie.

Od wielkości głośnika zależy oczywiście liczba i rodzaj komponentów odpowiadających za jakość dźwięku. Do pewnego stopnia możemy więc sugerować się rozmiarami głośnika: im większe, tym lepsza jakość odtwarzanej muzyki. Wielkość głośnika ma oczywiście wpływ także na to, jak łatwo zabierzesz go ze sobą. Jeśli planujesz spacerować z głośnikiem, zamiast przewozić go w samochodzie, wybierz raczej mniejszy model.

Przyjrzyj się też dodatkowym funkcjom głośnika. Możliwość podłączenia zewnętrznych nośników pozwoli Ci cieszyć się muzyką nawet wtedy, gdy smartfon się rozładuje.

Możesz również zdecydować się na głośnik, który jednocześnie pełni funkcję powerbanku i doda energii urządzeniu. Dzięki wbudowanemu radiu FM będziesz na bieżąco z aktualnościami. Najlepsze głośniki Bluetooth umożliwiają nawet podłączenie mikrofonu i zrobienie plenerowego karaoke ze znajomymi!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.