Kamery i rejestratory samochodowe


Kamera samochodowa przód-tył, czyli widzisz wszystko! 

Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo na drodze? Udowodnić swoją wersję zdarzeń w przypadku wypadku na drodze? Kamera samochodowa przód-tył to coś, czego potrzebujesz. Sprawdź tego typu urządzenia w naszym sklepie internetowym! 

Kamera samochodowa przód-tył to w rzeczywistości dwie kamery w jednej. W zestawie otrzymujesz dwa urządzenia: jedno montujesz na przedniej szybie, drugą natomiast na tylnej.

Z uwagi na poszerzone możliwości kątowe kamery, tego typu urządzenia potrafią nagrywać zdarzenia obejmujące nawet 300 stopni widoczności. W taki sposób kamera samochodowa przód-tył rozwieje wszelkie wątpliwości względem zdarzeń na drodze. Zarejestrujesz chociażby numer rejestracyjny auta, którego właściciel w druzgocący sposób łamie prawo drogowe. 

Co ciekawe, w części krajów kamera samochodowa jest akcesorium zabronionym. Tak jest na przykład w Austrii, gdzie prawo zakłada, że wyłącznie policja może nagrywać wykroczenia obywateli. Na szczęście w Polsce materiały zarejestrowane za pomocą kamer samochodowych uratowały już wiele osób. A przede wszystkim pomogły wymierzyć sprawiedliwość, umożliwiając identyfikację osób, które chociażby zbiegły z miejsca wypadku lub innego zdarzenia drogowego. 

Ktoś wymusił na Tobie pierwszeństwo, ale po wyjściu z samochodu kłóci się z Tobą? Kamera samochodowa przód-tył sprawi, że będziesz w stanie pokazać nagranie ze zdarzenia zarówno swojemu adwersarzowi na drodze, jak i policji.

Kamera samochodowa z czujnikiem ruchu

Część tego typu urządzeń posiada również możliwość rejestracji podejrzanych zachowań nawet wtedy, gdy Twój samochód stoi na parkingu. W jaki sposób? Kamera samochodowa z czujnikiem ruchu uruchamia się automatycznie po tym, jak zauważy niespodziewany ruch. Co więcej, na nagraniu będą widoczne również wydarzenia, które odbyły się bezpośrednio przez zauważaniem aktywności przez urządzenie. 

Ktoś chce porysować Twoją karoserię? Zastałeś na parkingu obity samochód? Kamera samochodowa z czujnikiem ruchu sprawi, że dokładnie zidentyfikujesz powód swoich zmartwień. 

Rejestrator jazdy w lusterku

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się urządzenia typu rejestrator jazdy w lusterku. Na pierwszy rzut oka nie różni się wiele od tradycyjnego lusterka wstecznego. Co więcej, sam może służyć nam w bardzo tradycyjnych celach. Największa różnica polega natomiast na tym, że w sprzęcie mieści się kamera, która regularnie nagrywa zdarzenia przed naszym samochodem, a w części urządzeń również za nami.

Rejestrator jazdy w lusterku to idealna opcja dla osób, które cenią sobie dyskrecję i twierdzą, że tradycyjna kamera samochodowa przód-tył zasłania im zbyt duże pole widzenia. 

Zastanawiasz się, jaki wideorejestrator – kamera samochodowa przód-tył, kamera samochodowa z czujnikiem ruchu czy rejestrator jazdy w lusterku – sprawdzi się w Twoim pojeździe? Zobacz szeroką ofertę naszego sklepu internetowego i zdecyduj!  

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.