Konsole stacjonarne


Konsole TV - konsole stacjonarne

Nie ma nic lepszego od odcięcia się od świata niż… wejść w inny świat! To właśnie umożliwiają konsole TV. Daj się pochłonąć i zapomnij o swoich zmartwieniach! 

Jednym z najchętniej powtarzanych słów wśród fanów gier komputerowych jest immersja. Mowa tu o stopniu wejścia w świat wirtualny przy zapominaniu o rzeczywistości. Faktycznie, dobre gry wideo charakteryzują się tym, że stopień wczucia się w świat sprawia, iż zaczynamy troszczyć się o postaci, którymi sterujemy. Wówczas mówimy o wysokiej immersji. 

Nic dziwnego, że w świecie pełnym pośpiechu tak chętnie włączamy konsole TV i dajemy się zatapiać w świat. To świetna rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dzieci!

Konsole TV - jaką wybrać?

Konsole TV to aktualnie duży rynek. Zastanawiasz się, jaką wybrać? Wybór na rynku jest duży. Jednak konsole TV znacząco różnią się między sobą, stąd nie jest to pytanie bez odpowiedzi. Na co w takim razie patrzeć?

  • Gry ekskluzywne, tzw. „ekskluziwy” – gry wydawane tylko na daną konsolę TV, niedostępne na jakąkolwiek inną platformę. Najczęściej producenci takich gier ściśle współpracują z twórcami konsoli, dzięki czemu tytułu te są w stanie „wyciągnąć” najwięcej z konsoli.
  • Możliwości multimedialne – konsole TV posiadają własne sklepy z grami cyfrowymi, a także możliwość obsługi multimediów. Oglądasz filmy na serwisach streamingowych? Chcesz odkurzyć swoją kolekcję filmów DVD? Masz do telewizora podłączony dobry sprzęt audio i chcesz posłuchać swojej kolekcji CD? Sprawdź koniecznie czy interesujące Cię konsole TV posiadają takie możliwości! 
  • Możliwość gry zdalnej – nieoceniona rzecz w przypadku, gdy w domu znajduje się tylko jeden telewizor, a wielu domowników. Konsole TV coraz częściej udostępniają możliwość gry zdalnej: czy to przy odpowiednim akcesorium, czy na konsoli przenośnej, czy nawet na telefonie. Jeżeli jest to dla Ciebie ważne, koniecznie się tym zainteresuj! 

Zastanawiasz się, które konsole TV będą dla Ciebie idealne? Sprawdź koniecznie ofertę naszego sklepu! A jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami – odpowiemy na Twoje wszystkie pytania! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.