Myszki do TV


Myszki do TV

Męczące wpisywanie kolejnych znaków na klawiaturze ekranowej śni Ci się po nocach? A gdyby tak zamienić pilota do telewizora na mysz z klawiaturą – czy to brzmi dobrze? Jeśli tak, czytaj dalej i zobacz, jakie myszy do telewizora znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Myszka do telewizora - wygodne rozwiązanie dla Smart TV

Jeśli używasz telewizora z funkcjami Smart, zapewne już wiesz, że czasami pilot nie wystarcza. W końcu w Smart TV korzystasz z przeglądarki internetowej, wpisujesz nazwy programów, które chcesz wyszukać i korzystasz z wielu innych opcji. Ich wybór za pomocą standardowego pilota bywa niełatwy. Rozwiązaniem dla Ciebie może być myszka do telewizora. Bezprzewodowa mysz Bluetooth pozwoli Ci nawigować po telewizyjnym menu wygodnie jak na komputerze, bez męczącego klikania w strzałki. Dzięki temu obsługa telewizora stanie się przyjemnością.

Mysz z klawiaturą do telewizora – jaką wybrać?

Szukasz myszki do TV? Przede wszystkim zwróć uwagę na to, by była bezprzewodowa i miała przynajmniej 10 metrów zasięgu. Dzięki temu możesz wygodnie obsługiwać swój telewizor bez wstawania z kanapy. Idealnie, jeśli będzie umożliwiała obsługę głosem – dzięki temu wyszukiwanie programów stanie się jeszcze szybsze i wygodniejsze. Możesz też postawić na mysz z klawiaturą. Z jednej strony taka mysz wygląda jak nowoczesny pilot do telewizora. Z drugiej – ma wbudowaną klawiaturę QWERTY, na której możesz szybko i sprawnie wpisywać, co tylko zechcesz. To nieco bardziej zaawansowane rozwiązanie, ale znacznie wygodniejsze niż korzystanie jednocześnie z dwóch akcesoriów.

Odpowiednią mysz do swojego telewizora znajdziesz w naszym sklepie. Do wyboru mamy liczne modele, od myszek typu Air Mouse po superwygodne myszy z klawiaturą. Korzystaj ze swojego telewizora tak, jak lubisz najbardziej!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.