Odtwarzacze MP3


Odtwarzacze MP3

1000 piosenek w kieszeni! Tym właśnie hasłem Steve Jobs reklamował iPoda, pierwszy tak zaawansowany odtwarzacz MP3. Urządzenie było kompaktowe i zgrabne, szybko kopiowało muzykę z komputera i faktycznie mieściło aż tyle utworów. Od tamtej pory niewiele się zmieniło – nadal odtwarzacze MP3 to niewielkie urządzenia, które pozwalają zabrać ze sobą całą bibliotekę muzyczną. Co prawda, ich miejsce częściowo zajęły smartfony – ale nie zawsze telefon jest w stanie dorównać dobremu odtwarzaczowi MP3.

Odtwarzacze MP3

Pamiętasz pierwsze odtwarzacze? Niewielkie, proste, bez ekranu i możliwości podejrzenia, jaka piosenka zabrzmi zaraz w słuchawkach. Później w tego typu urządzeniach pojawiły się czarno-białe wyświetlacze, które miały ułatwić nawigowanie po muzycznych zbiorach. Dzisiejsze odtwarzacze MP3 to o wiele bardziej zaawansowane urządzenia, z gigabajtami pamięci i kolorowymi wyświetlaczami, obsługiwane niemalże tak intuicyjnie jak miniaturowy telefon. Kiedy warto wybrać odtwarzacz MP3 zamiast smartfona? Odpowiedź jest prosta: zawsze wtedy, gdy nie możesz mieć przy sobie swojego telefonu. A to jest możliwe na przykład w pracy – są miejsca, w których z powodów bezpieczeństwa przed rozpoczęciem zmiany komórkę musisz zostawić w szafce. Smartfon nie sprawdzi się też zbyt dobrze na basenie. W czasie treningu również lepszym rozwiązaniem będzie odtwarzacz MP3. Jest bowiem niewielki, lekki i łatwo zamocujesz go na przykład na pasku. Kieszenie w odzieży treningowej często są na tyle małe, że można pomarzyć o zmieszczeniu tam 6,5-calowego smartfona! Na dodatek, bez telefonu w ręku możesz spędzić czas offline i naprawdę się odprężyć. Po prostu biegniesz, słuchając muzyki, zamiast odbierać kolejne stresujące powiadomienia.

Odtwarzacze MP3 z Bluetooth

A może by tak odtwarzacz MP3 z Bluetooth? Takie urządzenie jest o tyle wygodniejsze od klasycznego odtwarzacza, że pozwala Ci podłączyć bezprzewodowe słuchawki. + 1000 do wygody, prawda? Zapomnij o ograniczeniu kablem. Od teraz możesz słuchać swoich ulubionych przebojów, audiobooków czy radia w jeszcze bardziej komfortowy sposób.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.