Pady i kontrolery do konsol


Pady do konsol

Czy wyobrażasz sobie granie na konsoli bez kontrolera? W zasadzie to niemożliwe. W sklepie internetowym Frahs znajdziesz sprawdzone pady do konsol takich jak Playstation, Xbox, a nawet do klasycznego Pegasusa!

W kategorii Pady do konsol znajdziesz kontrolery przewodowe i bezprzewodowe. Poniżej przybliżymy Ci ich możliwości i najważniejsze cechy. Dzięki temu wybór kontrolera do ulubionych gier będzie jeszcze prostszy!

Pady do konsol

Szukasz odpowiedniego pada do swojej konsoli? Zacznij od dopasowania go do modelu urządzenia. Aby pad niezawodnie działał i umożliwiał Ci korzystanie ze wszystkich możliwych funkcji w grach, musi być w pełni kompatybilny z Twoją konsolą. Zupełnie inny pad będzie działał z Xbox One, a inny – z PS 4. Różnice mogą dotyczyć także padów przeznaczonych dla poszczególnych generacji konsol (np. Xbox One i wcześniejsze Xbox 360).

Jeśli więc szukasz idealnego pada, zwróć uwagę nie tylko na markę, lecz także na model swojej konsoli. Gotowe? Teraz pozostaje Ci jedynie wybór sposobu działania (przewodowa lub bezprzewodowa łączność) oraz koloru akcesorium. Proste, prawda?

Pad do PS4

Zastanawiasz się, jaki pad do PS4 wybrać? Do wyboru masz liczne modele opracowywane na licencji PS4. Możesz zdecydować się na praktyczny, niewymagający wymiany baterii pad przewodowy. Zwykle takie kontrolery są też nieco tańsze. Pad bezprzewodowy, łączący się z konsolą za pomocą wi-fi lub Bluetooth daje Ci natomiast ogromną swobodę. Możesz usiąść, gdzie tylko zechcesz, ponieważ nie ogranicza Cię już zasięg kabla. Pamiętaj jednak, aby regularnie ładować akumulator w takim padzie.

Pad do Xbox One

Chcesz zorganizować wspólną rozgrywkę ze znajomymi na Xbox One, a w zestawie był tylko jeden pad? Czas uzupełnić wyposażenie o dodatkowe kontrolery do konsoli. Możesz korzystać z wygody, jaką zapewnia pad bez kabla lub z niezawodności, którą dostajesz w pakiecie z padem przewodowym.

Pad bezprzewodowy pozwala Ci usiąść w zupełnie dowolnym miejscu przed telewizorem, bliżej lub dalej, na kanapie, na podłodze, na fotelu lub przy stole. Dosłownie: gdzie tylko zechcesz. Aby mógł działać, potrzebuje jednak sprawnych i naładowanych akumulatorów. Pad przewodowy natomiast działa zawsze – wystarczy jedynie, że podłączysz go do swojej konsoli.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.