Pady i kontrolery do PC


Pad do PC

Czy myślałeś kiedyś o graniu na komputerze z użyciem innego kontrolera niż mysz i klawiatura? Pad do konsoli zapewne Cię nie dziwi, a co z joypadem do PC? A jeśli powiemy Ci, że granie w bijatyki takie jak Mortal Kombat czy Tekken może nabrać wtedy zupełnie innego wymiaru? W tej kategorii znajdziesz pady do PC, które świetnie będą współpracować z Twoim desktopem. Sprawdź, jaki pad pasuje do Twojego komputera.

Pad do PC

Kontroler do PC to najczęściej zwykły pad do konsoli. Większość kontrolerów jest kompatybilna także z systemem Windows. Możesz taki kontroler podłączyć do komputera przewodowo do portu USB lub bezprzewodowo za pomocą Bluetooth.

Po wyszukaniu przez system sterownika pad zaczyna działać – a Ty śmiało możesz grać, w co tylko zechcesz. Bijatyki, wyścigi samochodowe – często znacznie lepiej obsługuje się takie tytuły za pomocą pada niż myszki i klasycznego WSAD-u.

Jaki pad do PC?

W zasadzie wybór pada do komputera ogranicza się przede wszystkim do dwóch kwestii: kompatybilności z PC (ale to, jak już ustaliliśmy, raczej dość łatwe do spełnienia) oraz dopasowania do Twoich potrzeb.

Pad może być przewodowy lub bezprzewodowy. Bezprzewodowa łączność daje Ci spory komfort, bo nie jesteś ograniczony zasięgiem kabla. Za pomocą takiego kontrolera możesz nawet grać na komputerze podłączonym do telewizora.

Kolejna kwestia to wygląd Twojego pada. Tu do wyboru masz naprawdę wiele kolorów i wzorów.

Innymi słowy, przy wyborze pada do PC stawiaj przede wszystkim na kompatybilność. Później na to, by spełniał Twoje oczekiwania. Wtedy każda rozgrywka będzie sprawiać Ci radość!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.