Pady i kontrolery do telefonów


Pady i kontrolery do telefonów

A gdyby tak wznieść swoje mobilne rozgrywki na wyższy poziom? To właśnie się stanie, gdy zaopatrzysz się w gamepad do telefonu. Zobacz, jaki pad wybrać do swojego smartfona.

Gamepady i kontrolery do telefonów - nieoceniona pomoc w grach

Strzelanki i wyścigi samochodowe – w nich naprawdę przydaje się precyzja. Namierzanie, celowanie, czy szybka jazda na dotykowym ekranie wymaga niemałej wprawy. Możesz jednak ułatwić sobie granie, zaopatrując się w mobilny pad do smartfona. Z użyciem takiego kontrolera zyska każda rozgrywka. +1000 do precyzji. Wreszcie strzelasz i trafiasz. Wreszcie prowadzisz swój wirtualny pojazd dokładnie tam, gdzie chcesz. Wszystko zgodnie z planem.

Pad do telefonu - co musisz o nim wiedzieć?

Gamepad do telefonu to zupełnie wyjątkowe rozwiązanie na rynku. Niewielkie urządzenie, do którego podłączysz swój smartfon, jest wyposażone w joystick i przyciski, które umożliwiają maksymalne kontrolowanie rozgrywki. Od tej pory ekran służy Ci już wyłącznie do obserwowania otoczenia w grze. Wszelkie ruchy i akcje wykonujesz wygodnie jak na konsoli – za pomocą klawiszy i joysticka.

Na rynku znajdziesz zarówno klasyczne pady, przypominające kontrolery do konsoli, kompatybilne z systemem Android i iOS, jak i wyjątkowe pady wyłącznie do iPhone’a. Taki pad z powodzeniem podłączysz nie tylko do smartfona, lecz także do tabletu, komputera i telewizora Smart TV. Dzięki temu każde z tych urządzeń z łatwością zmienisz w konsolę i zyskasz maksymalną precyzję w grze. A przy okazji – podładujesz sprzęt.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.