Piloty do TV


Piloty do TV

Nie ma oglądania telewizji bez odpowiedniego pilota, prawda? Choć czasy się zmieniają, a telewizory wzbogacają o nowe funkcje, bez pilota ani rusz! W tej kategorii znajdziesz pilota do TV, który spełni Twoje oczekiwania.

Piloty do telewizora

Pilot to prosty kontroler, który umożliwia Ci zdalne sterowanie telewizorem. Możesz za jego pomocą przełączać programy, zmieniać głośność i parametry obrazu. Pierwsze telewizory obsługiwało się za pomocą przycisków na obudowie. Każda zmiana kanału, regulacja ustawień czy ściszenie dźwięku wymagały przerwania błogiego relaksu i wstania z kanapy. Kto pamięta te czasy, ten wie, jakim błogosławieństwem stały się piloty do telewizora! Piloty to od lat bezkonkurencyjne rozwiązanie. Nie znaleziono jeszcze lepszego sposobu na wygodną obsługę odbiornika. Co prawda, swój telewizor możesz niejednokrotnie obsłużyć nawet za pomocą aplikacji „Pilot do TV” w smartfonie, ale to wciąż nie to samo. Dlatego na razie nie wyobrażamy sobie obsługi urządzenia bez klasycznego pilota. A piloty do TV wciąż się zmieniają. Stają się mniejsze, lżejsze, bardziej komfortowe w użytkowaniu i nowoczesne. Zyskują coraz ciekawsze funkcje i możliwości.

Piloty do TV

Piloty to szeroka kategoria kontrolerów. Dzisiaj każdy telewizor jest sprzedawany w zestawie z pilotem. Zdarza się jednak, że te akcesoria, codziennie i intensywnie użytkowane, gubią się lub niszczą. Ale nic straconego – z łatwością kupisz zapasowego pilota do TV. Możesz zamówić model pilota dedykowanego do Twojego modelu telewizora, który będzie działał od razu po wyjęciu z pudełka. Możesz też zdecydować się na pilota uniwersalnego i zaprogramować go samodzielnie. Za jego pomocą obsłużysz kilka urządzeń jednocześnie (np. telewizor, wieżę stereo, odtwarzacz DVD/Blu-Ray). Jeśli korzystasz ze Smart TV, na pewno docenisz rozwiązanie takie jak pilot z klawiaturą. Akcesorium ułatwi Ci wyszukiwanie tytułów filmów, seriali czy aplikacji, które chcesz zainstalować na swoim telewizorze. Możesz zapomnieć o mozolnym wpisywaniu tekstu na powolnej klawiaturze ekranowej!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.