Powerbanki


Powerbanki

Twoje mobilne źródło zasilania. Uratuje rozładowany smartfon, tablet, aparat, a czasami nawet… akumulator w samochodzie. Powerbank, czyli urządzenie, bez którego dzisiaj trudno wyobrazić sobie życie. Jaki powerbank kupić? Na co zwrócić uwagę? Poniżej podpowiemy Ci, jak wybrać najlepszy powerbank.

Banki energii

Powerbanki, których nazwę czasami tłumaczy się dosłownie, jako „banki energii” to niewielkie akumulatory, za pomocą których możesz ładować inne urządzenia. Przydają się tam, gdzie nie masz dostępu do prądu – pod namiotem, w ogrodzie i na plaży. Pomagają uniknąć niechybnego rozczarowania, którego doświadczyłbyś, gdyby smartfon rozładował się w samym środku ulubionej playlisty. Dobry powerbank pozwala Ci szybko uzupełnić poziom energii w smartfonie, rozładowanym aparacie fotograficznym, tablecie, mobilnym głośniku czy też bezprzewodowych słuchawkach. To niezbędne akcesorium dla Ciebie, jeśli dużo czasu spędzasz poza domem… i ze smartfonem w ręku.

Najlepszy powerbank - jaki kupić?

Szukasz powerbanka dla siebie? W pierwszej kolejności zwróć uwagę na jego pojemność. Od tego parametru zależy, ile razy uratujesz swój smartfon po rozładowaniu. Najlepszy powerbank może mieć od 10 000 do 50 000 mAh, co pozwala nawet na 10-krotne pełne naładowanie telefonu! Na rynku są dostępne także powerbanki z funkcją indukcyjnego, bezprzewodowego ładowania.

Istotna jest też liczba portów. Standardowo powerbank posiada jedno złącze USB, do którego podłączasz ładowane urządzenie oraz jedno złącze micro USB, za pomocą którego uzupełniasz energię w samym akcesorium. Ciekawsze modele są wyposażone natomiast w kilka wyjść USB, aby jednocześnie ładować kilka urządzeń.

Zwróć uwagę na to, czy Twój powerbank ma diody sygnalizujące poziom naładowania lub wyświetlacz – dzięki temu z łatwością sprawdzisz, na ile użyć wystarczy. Przydatną funkcją w powerbanku może być również wbudowana dioda LED, która służy jako latarka.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.