Słuchawki


Słuchawki

Relaksujesz się z ulubioną muzyką lub podcastem? A może słuchasz playlist na koncentrację w pracy? Niezależnie od tego, co sprawia, że sięgasz po słuchawki, u nas znajdziesz dokładnie takie, jakich potrzebujesz!

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth

Czy istnieją słuchawki, które mają przynajmniej 10-metrowy kabel? Raczej nie. Ale są za to słuchawki bezprzewodowe, które łączą się z Twoim smartfonem za pomocą Bluetooth. Zupełnie bezprzewodowo. Już nie ogranicza Cię kabel. Smartfon ładuje się w sypialni, a Ty sprzątasz. Albo gotujesz. Albo po prostu rozkoszujesz się ulubionym audiobookiem na tarasie.

Słuchawki sportowe Bluetooth

A może potrzebujesz wygodnych słuchawek na trening? Bez wątpienia bezprzewodowe słuchawki spełnią swoje zadanie. Pamiętaj jednak, że kiedy jesteś w ruchu… słuchawki też się ruszają. Właśnie dlatego dobrym wyborem będą tutaj słuchawki do biegania, wyposażone w elementy, które pomagają utrzymać je na miejscu, na przykład specjalne, gumowe haczyki. Istotna jest także wodoszczelność – bo co, jeśli podczas treningu złapie Cię deszcz?

Słuchawki douszne czy nauszne? Wady i zalety

Oba typy słuchawek są dobre, ale do nieco innych zastosowań. Słuchawki nauszne zwykle zajmują więcej miejsca, co oznacza, że lepiej ich używać stacjonarnie, np. w domu lub biurze. Słuchawki douszne natomiast świetnie się nadają do noszenia ze sobą. Posłuchasz więc muzyki w drodze, na treningu i podczas spaceru, a kiedy skończysz – z łatwością schowasz je do kieszeni.

Dobre słuchawki dla gracza - przewaga w e-sporcie

No dobrze, a co ze słuchawkami do gier? Tutaj możesz śmiało postawić na słuchawki przewodowe – w końcu siedzisz przed komputerem. Ważniejsze jest jednak, aby zapewniały wysoką jakość dźwięku, dobrze wytłumiały hałasy z otoczenia i były wyposażone w mikrofon – w końcu musisz się jakoś porozumiewać z innymi zawodnikami, prawda? Komunikacja w drużynie to podstawa. Jeśli jesteś nastawiony na zwycięstwo, Twoje słuchawki muszą Cię w tym wspierać.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.