Słuchawki douszne


Słuchawki douszne

Trudno sobie wyobrazić podróżowanie komunikacją miejską bez słuchawek, prawda? Ulubione playlisty i podcasty czekają. Nawet oglądanie śmiesznych filmików na YouTube będzie o wiele bardziej komfortowe dla Ciebie i pasażerów, gdy wyposażysz się w wygodne słuchawki. Do takich podróżnych zastosowań najlepsze będą słuchawki douszne.

Słuchawki bezprzewodowe douszne

Douszne słuchawki są znacznie wygodniejsze w trasie. Zajmują niewiele miejsca, łatwo je schowasz nawet w najmniejszej kieszeni, a na dodatek – większość modeli świetnie tłumi dźwięki z zewnątrz. Jeszcze lepszym rozwiązaniem będą słuchawki douszne bezprzewodowe. Przede wszystkim – są bardzo wygodne. Możesz zapomnieć o uporczywym plątaniu się kabli! Wystarczy, że podłączysz je za pomocą Bluetooth do swojego smartfona. Są także uniwersalne – skorzystasz z nich, nawet jeśli Twój telefon nie ma już złącza jack. Sparujesz je również z tabletem, komputerem, a nawet telewizorem.

Dobre słuchawki douszne - jakie słuchawki douszne kupić?

Jeśli zamierzasz używać ich w głośnym otoczeniu, zwróć uwagę na to, by dobrze tłumiły dźwięki z zewnątrz. W końcu to żadna przyjemność słuchać muzyki przerywanej rozmowami współpasażerów. W tłumieniu dźwięków najlepiej sprawdzają się słuchawki dokanałowe, wyposażone w specjalne gumki. Dobre słuchawki douszne mają w zestawie kilka rozmiarów gumek, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swojej budowy ciała. Im mocniej będą przylegać do kanału słuchowego, tym lepiej wytłumisz niechciane odgłosy.

Słuchawki douszne Bluetooth

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór bezprzewodowych słuchawek dousznych. Wśród nich wygodne modele do biegania, połączone kablem, z dodatkowymi zaczepami. To właśnie dlatego pozostają na miejscu, nawet gdy Ty jesteś w ruchu. Kupisz u nas także nowoczesne, „osobne” (tzw. drops lub dots) słuchawki Bluetooth z wygodnym etui w formie powerbanka. Dzięki temu będą zawsze gotowe do działania, kiedy ich będziesz potrzebować.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.