Smartwatche bez wyświetlacza


Smartwatch bez ekranu dotykowego

Nie przepadasz za obsługą dotykową, ale interesuje Cię tematyka inteligentnych zegarków i takie urządzenie bardzo ułatwiłoby Ci życie? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: smartwatch bez ekranu dotykowego dostępny jest w naszym sklepie internetowym! Zobacz już teraz naszą ofertę! 

Od kiedy smartwatche pojawiły się na rynku, ich nieodłącznym atrybutem jest możliwość obsługi dotykowej. Nie bez powodu zresztą część urządzeń umożliwia włożenie karty SIM, dzięki czemu inteligentny zegarek przestaje być uzależniony od smartfona. 

Na rynku istnieje jednak sporo nisz, które uzależnione są od potrzeb konsumentów. Stąd też dla osób, dla których obsługa dotykowa jest niewygodna, a jednocześnie kochają nowe technologie, mamy dobrą informacje: nie musisz rezygnować z zakupu inteligentnego zegarka! Smartwatch bez ekranu dotykowego będzie dla Ciebie idealnym wyborem! 

Smartwatch bez ekranu dotykowego – cechy

Smartwatch bez ekranu dotykowego nie oznacza wcale, że jest to urządzenie gorsze niż większość inteligentnych zegarków, które można obsługiwać za pomocą palców. 

Podobnie jak „dająca się dotykać” konkurencja, takie urządzenie posiada szereg zaawansowanych funkcji sportowych. Możesz dokładnie monitorować swoją aktywność: otrzymujesz możliwość mierzenia czasu treningu, liczby kroków, średniej czasowej, przebytego dystansu, tętna i spalonych kalorii. Wszystkie dane możesz z kolei importować do aplikacji monitorującej aktywność. 

Smartwatch bez ekranu dotykowego informuje Cię także o powiadomieniach. Dzięki temu otrzymujesz możliwość dyskretnego sprawdzenia nadchodzącego połączenia, SMS-ów czy e-maili bez konieczności wyciągania smartfona z kieszeni. To doskonała wiadomość dla osób przebywających często na spotkaniach biznesowych, podczas których obsługa telefonu może być uznawana za nietakt. 

Jakie jeszcze funkcje może mieć smartwatch bez ekranu dotykowego? Chociażby możliwość odtworzenia muzyki na telefonie za pomocą urządzenia naręcznego, a także monitorowanie snu, pomagające utrzymać higienę snu i przekazujące wskazówki, dzięki którym będziesz wysypiać się jak nigdy wcześniej!

Zastanawiasz się, jaki smartwatch bez ekranu dotykowego wybrać? Sprawdź już teraz ofertę naszego sklepu internetowego i znajdź coś dla siebie! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.