Smartwatche z GPS


Smartwatche z GPS

Biegasz? Jeździsz na rowerze? Smartwatch z GPS to idealne rozwiązanie dla Ciebie! 

Dzięki modułowi GPS zapewnisz sobie możliwość dokładnego mierzenia wyników swojej aktywności. Jednocześnie nie musisz przy sobie nosić smartfona i utrzymywać z nim stałe połączenie – trening zostanie zapisany na inteligentnym zegarku.

Posiadając smartwatch z GPS, wystarczy tylko, że spojrzysz na swój nadgarstek, a w łatwy sposób zobaczysz między innymi czas swojego treningu, liczbę przebytych kilometrów oraz liczbę spalonych kalorii. Pozostałe statystyki zależne są od funkcji konkretnych modeli inteligentnych zegarków. 

Co więcej, jeżeli decydujesz się na wzięcie ze sobą smartfona, możesz szybko podejrzeć na swoim zegarku powiadomienia bez konieczności drastycznego spowalniania intensywności treningu. Czasem smartwatch z GPS posiada także możliwość wsadzenia karty SIM. Dzięki temu znika konieczność noszenia telefonu podczas treningu w przypadku osób nieustannie zasypywanych wiadomościami. Zastanów się, czego oczekujesz od inteligentnego zegarka i znajdź smartwatch z GPS dla siebie!

Ale smartwatch z GPS to nie tylko produkt przeznaczony dla dorosłych użytkowników nowych technologii. 

Smartwatch z GPS dla dziecka

Myślisz nad wybraniem inteligentnego zegarka dla swojej pociechy? Postaw na bezpieczeństwo! Wybierz smartwatch z GPS dla dziecka! Dzięki sygnałowi GPS wysłanemu ze smartwatcha do Twojego urządzenia mobilnego, będziesz mieć pewność, że wiesz dokładnie gdzie przebywa dziecko. 

Twój szkrab należy do tych małoletnich, które są absolutnie wszędzie i trudno go upilnować? A może wybiera się samotnie do koleżanki lub kolegi? Jedzie na wycieczkę? Smartwatch z GPS dla dziecka sprawi, że zawsze będziesz wiedzieć, gdzie aktualnie przebywa Twoje dziecko! 

Pomyśl, jakie byłoby to ułatwienie w przypadku, gdy doszłoby do zgubienia młodego członka Twojej rodziny! A oprócz tego, że takie urządzenie zapewni Wam bezpieczeństwo, Twoje dziecko będzie miało również nowoczesny gadżet, który na pewno zrobi wrażenie na jego znajomych.

Szukasz urządzeń typu smartwatch z GPS dla siebie lub na prezent? A może stawiasz na bezpieczeństwo swoich bliskich i smartwatch z GPS dla dziecka to to, czego potrzebujesz? Koniecznie sprawdź szeroką ofertę naszego sklepu internetowego! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.