Smartwatche z pulsometrem


Smartwatch z pulsometrem

Biegasz? Jeździsz na rowerze? Ćwiczysz na siłowni? Warto, abyś miał wszystkie parametry pod kontrolą. Smartwatch z pulsometrem to idealny wybór dla każdej osoby, dla której aktywność fizyczna jest ważnym aspektem życia. Jeżeli szukasz tego typu urządzeń, koniecznie sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego! 

Inteligentne zegarki zrewolucjonizowały nasze życia. Nagle na nadgarstku można zobaczyć, kto dzwoni, jaka jest treść napisanej do nas wiadomości SMS oraz sprawdzić swojego e-maila. To taka absolutna podstawa. Jedną z tych funkcji, za które smartwatche są najbardziej cenione jest monitorowanie aktywności fizycznej. Dzięki temu wiesz, jak długą trasę przebiegasz, jaki jest średni czas Twojej aktywności, jak i to, ile kalorii spaliłeś.

Ważnym elementem treningów – niezależnie czy na poziomie amatorskim, czy zawodowym – jest bieg w odpowiednim tempie przy odpowiednim tętnie. Smartwatch z pulsometrem pozwoli Ci osiągnąć dokładnie takie wyniki, jakich wymaga Twój plan treningowy. Masz przebiec 3 kilometry z osiąganiem 60-70% maksymalnego tętna? Nic trudnego: wystarczy, że sprawdzisz, na co stać Twój organizm, a potem się dostosujesz? Jeżeli więc korzystasz z usług trenera personalnego, który rozpisał Ci Twoją aktywność na najbliższe tygodnie, będziesz mieć pewność, że zrealizujesz plan zgodnie z jego założeniami. 

Smartwatch z pulsometrem – co jeszcze musisz wiedzieć?

Kupując smartwatch z pulsometrem, dostajesz również szereg innych szczególnie przydatnych funkcji, których liczba jest zależna od konkretnych modeli urządzeń. Wraz z inteligentnym zegarkiem możesz otrzymać takie możliwości jak:

  • Płatności zbliżeniowe za pomocą modułu NFC
  • Odtwarzanie muzyki, również z serwisów streamingowych
  • Sterowanie aparatem lub wykonywanie zdjęć
  • Odbieranie połączeń (w części urządzeń również możliwość rozmawiania przy wbudowanym głośniku i mikrofonie)

A jest tego o wiele, wiele więcej: przed zakupem koniecznie sprawdź, co oferuje smartwatch z pulsometrem, który Cię szczególnie zainteresował.

Zastanawiasz się, jaki smartwatch z pulsometrem będzie idealny dla Ciebie? Zobacz ofertę naszego sklepu internetowego, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.