Szczoteczki soniczne


Szczoteczki soniczne – do twarzy i do zębów

Większości z nas szczoteczki soniczne kojarzą się z narzędziem, dzięki któremu możemy umyć zęby. A jednak w tym przypadku powinniśmy mówić, że urządzenie, z czym mamy do czynienia to szczoteczki soniczne do zębów. Na rynku znaleźć można również szczoteczki soniczne do twarzy: równie przydatne i równie zaawansowane technologiczne, co ich „zębowy” odpowiednik. 

Szczoteczki soniczne do zębów

Szczoteczki soniczne do zębów zrewolucjonizowały zupełnie świat higieny jamy ustnej. W czasach, gdy toczono boje o wyższości szczoteczek elektrycznych nad szczoteczkami manualnymi, pojawiło się urządzenie, które podbiło serca wszystkich. A zasługa jego sukcesu to ruchy soniczne. 

Szczoteczki soniczne do zębów wykonują od 20 tysięcy do – w przypadku niektórych urządzeń – nawet 90 tysięcy ruchów na minutę. Ich liczba wynika oczywiście nie tylko z modeli, ale także z samych trybów działania. Często szczoteczki soniczne do zębów posiadają tryb normalny oraz tryby dla osób wymagających delikatniejszej pielęgnacji jamy ustnej.

Skąd się biorą te niesamowite liczby ruchów i czemu służą? Taka szybkość umożliwia wygenerowanie fal dźwiękowych (stąd nazwa „soniczne”), likwidujących bakterie, których nie są w stanie dosięgnąć włókna samej szczoteczki. Usprawnia to również przepływ pasty do zębów, która w przypadku takiej dynamiki przepływu działa o wiele skuteczniej i czyści jamę ustną znacznie sprawniej niż tradycyjne szczoteczki elektryczne. A trzeba wiedzieć, że bakterie te mogą doprowadzić do próchnicy, odkładania się płytki nazębnej i nieświeżego oddechu. Szczoteczka soniczna do zębów może przestrzec Cię przed wieloma wizytami u dentysty! 

Szczoteczki soniczne do twarzy

Innego rodzaju urządzeniami sonicznymi są szczoteczki soniczne do twarzy. Służą one oczyszczaniu skóry na czole, policzkach i okolicy ust oraz nosa. Relaksująca pulsacja takiego urządzenia sprawia, że nie tylko przydaje się ono przy walce z zaskórnikami i wykwitami, ale jest po prostu niesamowicie przyjemne w użyciu. Osoby, które zdecydowały się na zakup szczoteczki sonicznej do twarzy szybko przyznają, że korzystanie z produktu szybko wpisało się w ich codzienne rytuały w łazience. 

Szczoteczki soniczne do twarzy oferują różny poziom intensywności, dzięki czemu dostosujesz działanie do swoich potrzeb. I nawet jeżeli posiadasz delikatną, bardzo wrażliwą skórę na twarzy! 

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz szczoteczki soniczne do twarzy i szczoteczki soniczne do zębów? Koniecznie już teraz sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.