Transmitery samochodowe


Transmiter samochodowy

Chociaż na ulicach widać coraz więcej nowych samochodów, to starsze pojazdy wciąż stanowią sporą część ruchu drogowego. A nie wszystkie samochody posiadają nowoczesne radia, które umożliwiają odtworzenie Twoje ulubionej muzyki. Gdy jesteś właścicielem takiego radia, nie musisz go wymieniać! Wystarczy Ci transmiter samochodowy, zwany też transmiterem FM! 

Czym jest transmiter samochodowy? To niewielkie urządzenie, które umożliwia przesyłanie muzyki do radia za pomocą… fal radiowych. Dzięki temu po ustawieniu odpowiedniej częstotliwości w swoim radiu, jesteś w stanie usłyszeć kolekcję swojej muzyki! 

By odtworzyć ulubione piosenki, możesz zrobić to na kilka sposobów, których dostępność zależna jest od urządzeń: 

  • Podpięcie do urządzenia pamięci masowej – może to być na przykład pendrive. W takim przypadku transmiter samochodowy odtwarza automatycznie muzykę obecną do pamięci.
  • Podpięcie do urządzenia smartfona przez kabel – w tym przypadku transmiter samochodowy odtwarza dźwięki, które odtwarzane są na Twoim urządzeniu mobilnym.
  • Podpięcie smartfona przez Bluetooth – w tym przypadku należy sparować smartfon oraz transmiter FM.

Zajmijmy się więc tym ostatnim, bo to wyjątkowo warty sprawdzenia transmiter samochodowy.

Transmiter samochodowy Bluetooth

Transmiter samochodowy Bluetooth to najwygodniejszy sposób na odtworzenie swojej kolekcji muzyki w starym radiu. Pozbawiony jest jakichkolwiek kabli, dzięki czemu masz pewność, że nie zerwiesz nagle połączenia, nieopatrznie machając ręką. 

Po prostu włączasz moduł Bluetooth w swoim smartfonie i parujesz go z urządzeniem. Dzięki temu każdy dźwięk odtwarzany na telefonie automatycznie przekazywany jest do transmitera, a następnie rozchodzi się w falach dźwiękowych, które można odebrać poprzez radio. 

Jakie są największe zalety takiego rozwiązania? Transmiter samochodowy Bluetooth odtworzy nie tylko Twoją kolekcję mp3-ek, ale będzie w stanie nawet umożliwić odsłuch Twojej playlisty w serwisach streamingowych takich jak Spotify, Tidal czy YouTube! Ba, tak naprawdę przekazać dowolny dźwięk, który pojawi się w smartfonie. Pomyśl, ile rodzi to możliwości!

Zastanawiasz się, jaki transmiter samochodowy Bluetooth sprawdzi się w Twoim pojeździe? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.