TV Box


TV Box

Chcesz oglądać ulubione filmy i seriale na swoim telewizorze? Nic prostszego! Wystarczy, że zdecydujesz się na TV Box z systemem Android. Dzięki temu prostemu urządzeniu Twój telewizor stanie się multimedialnym centrum rozrywki. Niewielki odtwarzacz pozwoli Ci cieszyć się funkcjami Smart nawet na nieco starszym telewizorze.

TV Box

TV Box to odtwarzacz multimedialny, znany również jako przystawka do telewizora. Podłączasz go do portu HDMI. Urządzenie łączy się z internetem i zapewnia dostęp do funkcji Smart TV. Pozwala między innymi na instalowanie aplikacji. Dzięki temu masz wygodny dostęp do serwisów streamingowych, kiedy tylko zechcesz! Możesz oglądać internetową telewizję, bez martwienia się o jakość sygnału anteny, a także serwisy VOD (tzw. video on demand, które umożliwiają odtwarzanie ulubionych programów, filmów i seriali w wybranym przez Ciebie momencie). Do przystawki z łatwością podłączysz też dysk zewnętrzny lub pendrive’a i odtworzysz jego zawartość (zdjęcia, muzykę, filmy).

Smart TV Box

Przystawka do telewizora to doskonałe rozwiązanie. Urządzenie ma zwykle większą moc obliczeniową niż telewizor z już wbudowanymi funkcjami Smart. Działa szybciej, sprawniej i daje Ci znacznie szersze możliwości. Tak naprawdę wszystko zależy wyłącznie od tego, jakie aplikacje zainstalujesz (a ich wybór jest naprawdę duży!). Smart TV Box to dopracowane, dedykowane urządzenie, które zwykle szybko otrzymuje kolejne aktualizacje systemu i poprawki, dzięki czemu możesz cieszyć się niezawodnym działaniem i dostępem do najnowocześniejszych opcji.

Android TV Box

Jaki TV Box wybrać do swojego telewizora? W pierwszej kolejności zwróć uwagę na system operacyjny odtwarzacza. Na rynku dostępne są między innymi urządzenia marki Apple, z systemem tvOS, który chętnie wybierają miłośnicy marki stworzonej przez Steve’a Jobsa. Jest też szeroki wybór odtwarzaczy działających na systemie Android. Dzięki zastosowaniu tego systemu, znanego ze smartfonów i tabletów, możesz bezprzewodowo podłączyć swój telefon i oglądać transmisje online lub wideo bezpośrednio na ekranie telewizora. Skorzystasz również z funkcji Google (np. głosowego wyszukiwania) oraz zainstalujesz aplikacje ze sklepu Google Play.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.