Uchwyty samochodowe


Uchwyt samochodowy do telefonu

Podróżujesz często samochodem w miejsca, których nie znasz? Z pewnością korzystasz z nawigacji GPS w swoim smartfonie! Spraw, by Twoja trasa była zawsze widoczna bez utraty koncentracji na drodze – uchwyt samochodowy do telefonu to coś, czego potrzebujesz. Sprawdź już teraz ofertę naszego sklepu internetowego! 

Nawigacja GPS ułatwiła w życiu naprawdę sporo. W końcu można było podróżować w dalekie miejsca bez konieczności zapamiętywania trasy, zatrzymywania się celem sprawdzenia mapy bądź polegania na swoim współpasażerze. Wystarczyło wpisanie odpowiedniego adresu do urządzenia nawigującego i podążanie jego wskazówkami. 

Powszechność smartfonów sprawia z kolei, że dostęp do nawigacji GPS ma każdy z nas. Wystarczy tylko ściągnąć aplikację ze sklepu. Uchwyt samochodowy do telefonu sprawi z kolei, że będziesz mieć zawsze pod kontrolą to, co dzieje się na drodze i to, gdzie prowadzi Cię nawigacja. Urządzenie można montować w aucie na kilka sposobów.

Uchwyt samochodowy do telefonu do deski rozdzielczej – wygoda

Uchwyt samochodowy do telefonu do deski rozdzielczej coraz częściej pojawia się w naszych pojazdach. Takie akcesorium dzieli się na kilka typów, m.in.:

  • Magnetyczny – najczęściej spotykany uchwyt samochodowy do telefonu do deski rozdzielczej. Składa się z uchwytu, do którego doczepiony jest niewielki, ale bardzo mocny magnes przyczepiany do smartfona. Bardzo dużą zaletą tego typu rozwiązania jest możliwość szybkiego zamontowania oraz demontażu.
  • Mata antypoślizgowa – działa dość podobnie do uchwytu magnetycznego, różnica polega na tym, że mamy tu do czynienia z matą, do której „przyklejamy” smartfona.

Ale to nie wszystkie możliwości. Popatrzmy więc na najpopularniejszy uchwyt samochodowy do telefonu do deski rozdzielczej.

Uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit – bezpieczeństwo

Bardzo dużą popularnością cieszy się uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit, który montowany jest dzięki specjalnej, najczęściej żelowej, przyssawce. Część tego typu urządzeń może być również montowana na szybie. 

Z uwagi na umieszczenie sprzętu blisko szyby, jest to prawdopodobnie najbezpieczniejszy sposób montażu dla kierowcy oraz pozostałych uczestników ruchu. A to dzięki temu, że taki uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit umożliwia najszybsze przejście wzroku z drogi na smartfona i z powrotem.

Zastanawiasz się, jaki uchwyt samochodowy do telefonu będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego! 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.

Sklep internetowy, z którego korzystasz używa plików cookies. Więcej informacji na polityka prywatności.